Vaikiški mediniai nameliai vaikams- puiki investicija į vaiko laisvalaikį

Šiomis dienomis ypač dažnai tenka sulaukti tėvų užklausų kuomet klausia ar žiemos metu gaminame ir pristatome namelius, ar vaikai juose gali žaizsti, kokio amžiaus vaikams dažniausiai užsakomos žaidimų aikštelės!

Tai atsakymus pateiksiu šiame įraše! Taip namelius gaminame ir pristatome visoje Lietuvoje nemokamai bet kokiu metų laiku. Darbai niekada nestoja, tiesa šiuo metu pristatymo terminas šiek tiek trumpesnis negu vasarą, šiuo privalumu ir galite pasinaudoti dabar jog nereikės per ilgai laukti, o tik pagerėjus oram, galėsite bėgti į kiemą ir džiaugtis nauja žaidimų aikštele vaikams! Jeigu atidėdate užsakymą iki sezono pradžios ar net įpusėjus sezonui, tikėtina jog pristatymo ir gamybos terminai gali prailgėti keliomis savaitėmis. Žinoma jeigu nėra daug užsakymų į priekį tuomet visi pristatymai vyksta įprasta tvarka. Tad geriau nesusilaukti piko ir pradėti domėtis aikštelėmis jau ankščiau, geriausias laikas užsakyti medinį namelį vaikams sausis-kovas. Po švenčių jau visi grįžę į darbo ritmą, bet dar neprasidėjas darbymetis tad nereikia ilgai laukti, turite laiko išsirinkti tinkamiausią variantą, užduoti visus kylančius klausimus, pasitarti, paklausti vaikų nuomonės ir priimti tinkamiausią sprendimą!

Verta paskaityti:

O medinis namelis puiki investicija bus į vaiko laisvalaikį ne tik vasarą. Kuomet tėvai kartais turi dirbti namuose net ir vasarą, o vaikams pritrūksta veiklos, net ir laukia sunku sugalvoti, ką smagaus nuveikus, aikštelė puikus sprendimas. Vaikai turi daugiau veiklos kieme, labiau nori leisti laisvalaikį gryname ore, o medinis namelis vaikams su pramogomis puikus būdas užimti vaiką ir suteikti galimybę džiaugtis vasaros pramogomis savo kieme. Kartu pasikvietę draugus gali žaisti įvairiausius žaidimus, smagiai suptis iki dangaus, čiuožinėti nuo čiuožyklos, statyti įvairiausias smėlio pilis ar kepti skaniausius pyragus. Juk smagiausi vaikystės prisiminimai iš tų laikų kuomet lauke praleisdavome visą dieną, žaizdami restoranais ar kitais vaidmenų žaidimais, nereikėdavo nei grįžti namo pavalgyti nei persirengti nuo lietaus permirkusių rūbų, taip tik dar smagiau! Tad norisi tos nerūpestingos vaikystės suteikti ir savo vaikams!