Mediniai nameliai kaina ir ne tik

Kuomet tėvai pradeda įvairiausių lauko žaidimų paieškas, dažnai klausimą, ką pirkti laimi mediniai vaikiški nameliai, kadangi tai ilgaamžė investicija, turi nemažai pramogų, daugelis vaikų apie tokius medinius namelius savo kieme svajoja ir motyvuoja vaikus daugiau laiko praleisti gryname ore. Tačiau kokia didelė paklausa, tokia ir pasiūla. Todėl didelę įtaką turi mediniai nameliai kaina. Neretai būna labai sudėtinga apsipręsti iš kur pirkti ir kokią žaidimų aikštelę išsirinkti, kas būtent turi būti medinio namelio komplektacijoje jog vaikams atneštų daug džiaugsmo, norėtų visuomet žaisti, greitai neatsibostų ir tiktų skirtingų amžiaus tarpsnių vaikams. Visgi jei tėvai turi kelis vaikus ir jų amžius skiriasi, nesinori pirkt kelių žaidimų ar pramogų atskirai pagal kiekvieno vaiko amžių. O mediniai nameliai puikus pasirinkimas nes tik daugeliui vaikų ir amžiaus cenzas labai platus. Tad jei šeimoje ir keli vaikai, jie visi galės smagiai džiaugtis ir išnaudoti medinės žaidimų aikštelės privalumus. Bet jeigu vis dar kyla klausimų, kokią būtent komplektaciją pasirinkti ir kaip išsirinkti tinkamiausią ir priimtiniausią variantą jums, papasakosime šiame įraše, o jeigu dar kils papildomų klausimų, visuomet galite kreiptis į mažylio palėpės komanda ir mes pasistengsime kuo greičiau atsakyti į visus iškilusius klausimus ir papasakoti viską dar smulkiau ir konkrečiau.

Taigi mediniai nameliai kaina ir komplektacija gali būti labai įvairi ir pritaikyta pagal jūsų vaikų amžių bei poreikius. Jeigu renkatės supynių stovą, jame priklauso dvi supynės tad jeigu šeimoje auga keli vaikai ir vieni yra mažesni jiems galime pasiūlyti supynes skirtas jau vaikams kai tik pradeda sėdėti ir kitą variantą didesniems- supynė lizdas, kur patogiai dar gali įsitaisyti ir tėvai. Tad išlošia jau abu vaikai, nes tiek mažylis tiek vyresnėlis turės po savo supynę ir nereikės dalintis, abu galės suptis vienu metu. O vėliau kai mažyliai užauga, kūdikiams skirtą supynę galima lengvai pakeisti.

mediniai nameliai kaina

Taip pat galite rinktis ir čiuožyklą, ne tik iš keturių spalvų pačią tinkamiausią, bet ir galite rinktis čiuožyklos ilgį. Mažesniems patartina ilgesnė, kadangi nebus tokia stati ir mažylis neskries labai įsibegėjęs. Vyresniems galima rinktis statesnę.

Taigi čia tik keletas detalių, kurias galite rinktis komplektacijoje. Kitame įraše papasakosime dar apie kitas.

Mediniai nameliai kainos

Medinio namelio kainos susideda iš kelių etapų. Pirmiausia tai yra namelio dydžio, natūralu, kad mažesnis namelis kainuos mažiau, nes jam pagaminti reikia mažiau medžiagų, darbo jėgos. Sekantis labai svarbus kainos aspektas yra mediniai nameliai komplektacija. Jeigu komplektacija gausi su čiuožykla ir smėlio dėže toks namelis kainuos brangiau negu tik namelis.

Šių mediniai nameliai kainos svyruoja nuo 600 Eur iki 1500 Eur priklausomai nuo dydžio gamintojo ir komplektacijos. Todėl renkantis labai svarbu pasirinkti pigesni gamintoją, kad pavyktų sutaupyti.

Medinio namelio surinkimo paslaugos kaina

Daugeliui kyla klausimas kaip bus su surinkimu. Kadangi medinis nvamelis didelis, jo transportuoti surinkto neįmanoma. Todėl nameliai pristatomi nesurinkti su surinkimo instrukcija. Todėl jeigu surinkimui laiko ar įrankių neturite, gamintojai teikia surinkimo paslaugą pristatymo metu. Tai kainuoja papildomai apie šimtą eurų, bet paslauga puiki, jums rūpintis nereikės surinkimu. O ir kaina nėra didelė.