Lauko nameliai vaikams svarbūs klausimai

Tam jog pirkimas būtų sklandesnis ir žinotumėt visus atsakymus apie lauko nameliai vaikams,  norime jums atsakyti į dažniausiai pasitaikančius klausimus. Dažnai tai žnonėm padeda apsispręsti ar jiems reikalinga medinė žaidimų aikštelė, kokios kompelktacijos reikalinga bei ar yra galimybe aikšteles sumontuoti ar tai reikia daryti patiems.

Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų, apie lauko nameliai vaikams komplektaciją, ar ją galima pasirinkti ir kokie variantai yra?

Taip! Aikštelės komplektaciją jūs galite pasirinkti! Jeigu norite medinės žaidimų aikštelės su nameliu, tačiau galvojate jog nenorite supynių, mes galime visiškai atsisakyti supynių stovo, arba įprastas supynes pakeisti lizdu. O gal reikalinga kūdikio supynė, kuri tinkama nuo 6mėn, tai irgi galime sukomplektuoti. Taip pat jūs galite rinktis ir spalvas! Ne tik namelio impegnanto, bet ir visų kitų plastmasinių dalių. Internetinėje parduotuvėje galite rasti visus galimus spalvų variantus, o jeigu norite pamatyti, kaip jūs pasirinkimas atrodo gyvai, parašykite! Galbūt tokią medinę aikštelę jau montavome ir galėsime atsiųsti realių pavyzdžių!

Ar aikšteles galime surinkti?

Taip! Visoje Lietuvoje pristatymas yra nemokamas. Bet jeigu pageidaujate surinkimo paslaugos tai galite irgi užsisakyti, medinės aikštelės vaikams surinkimo kaina 100e. Šį mokęsti galima mokėti pristačius ir surinkus jūsų užsakymą!

Ar yra metų ribos aikštelės naudojimui?

lauko nameliai vaikams

Iš esmės nėra. Jeigu turite labai mažą vaiką, kuris nevaikšto, žinoma nepaleisite jo vieno žaisti prie aikštelės, bet jei renkatės kūdikio supynę, su priežiūra galite vaiką supti jau nuo tada kuomet jis sėdi! O ribojimų taip pat nėra jeigu dešimtmetis ar vyresnis vaikas nori statyti smėlio pilis- puiku! Jeigu pauglys norės suptis irgi galima! Tiesiog gal reiktų tuomet rinktis būtent vyresniems pritaikytą supynę- lidzą. Taigi pats namelis nėra skirtas vaikams nuo iki. Jeigu jūsų vaikams patinka statyti ir žaizdi su smėliu, turėti savo namelį, kur galės kartu žaizdi su draugais , tai pats geriausias pasirinkimas ir investicija į vaikų laisvalaikį!

Jei turite kitų klausimų, visada galite parašyti mūsų mažylio palėpė komandai ir mes visuomet atsakysime!

1 komentaras apie “Lauko nameliai vaikams svarbūs klausimai”

  1. Atgalinis pranešimas: Vaikiški mediniai nameliai vaikams- puiki investicija į vaiko laisvalaikį - Mediniai nameliai vaikams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *