Namelis su čiuožykla – smagiausia veikla gryname ore!

Turint nuosavą kiemą, sodybą ar sodą- pati geriausia dovana vaikams jog turi erdvės, kurią mes galime labai tikslingai išnaudoti ir sukurti jiems daug smagios veikos. Juk turint tokią galimybę, daug laiko praleisti gryname ore šalia savo namų reikia išnaudoti! O kuomet vaikai jau pradeda domėtis filmukais ir nori žaizdi kompiuterinius žaidimus, nuo ekranų geriausia juos atitraukti sudominant veikla lauke. Tam geriausias sprendimas namelis su čiuožykla! Šiuose žaidimų aikštelėse vaikai turės daugybę pramogų todėl buvimas lauke tikrai neprailgs. Svarbiausia išsirinkti tokias pramogas, kurios labiausiai pasiteisintų jūsų vaikui, o pasirinkimas tikrai platus. Populiariausias dalykas kiekviename mediniame namelyje yra smėlio dėžė, dar nebuvo nei vieno užsakymo kuomet vaikams ji būtų nereikalinga. Pats smagiausias užsiėmimas kepti smėlio pyragus, statyti gražiausias pilis ir gaminti įvairiausius smėlio statinius. O kur dar čiuožykla ir supynės, kur susideda smagiausios vaikystės akimirkos.Vaikai bus laimingi galėdami džiaugtis savo kiemo privalumais ir pramogomis, o dar ir smagiai praleisti laiką su draugais.

Jeigu nuspręsite jog tokio mediniai nameliai vaikams reikia ir jūsų kieme ar sodyboje, drąsiai kreipkitės ir atsakysime į visus iškilusius klausimus, padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą, kuris atitiks visus jūsų lūkesčius. O prieš pradedat paieškas, pasidainsime keletą patarimų, ką turėtumete žinoti!

Namelis su čiuožykla

1.       Namelis su čiuožykla būtinai turi būti impregnuotas lauko sąlygoms atspariais impregnantais, dažniausiai jie vandens pagrindu skirti lauko apdailai. Tai labai svarbu norint jog namelis tarnautų ilgus metus. Jeigu namelis liks neimpregnuotas per laiką medis gali pradėti pūti. Tad jei renkatės medinį namelį natūralios medienos, prisiminkite jog šią procedūra turėsite atlikti patys. Priešingu atveju namelis bus paveikiamas tiek ultravioletinių spindulių, tiek didelių liūčių, o būnant nuolat drėgmeje tai paveiks medį.

2.         Jeigu neturi kieme vietos, kur namelis galėtų stovėti ant trinkelių ar asfalto, įsigykite plyteles. Tuomet montuojant medinį namelį jas pakišime tose vietose kur medis kontaktuos su žole. Taip vėl bus praiilgintas namelio gyvavimo laikas. Kadangi nuolat būdamas šlapioje žemėje ir žolėje gali pradėti pūti medinės dalys. Taip pat pastatymas ant trinkelių nameliui suteiks tvirtumo.