Medinės žaidimų aikštelės vaikams su čiuožykla

Dažnai tėvam prieš persikraustydami į nuosavą namą ar kotedžią, galvoja apie tai kaip bus gerai turint savo kiemą, ramiai ir drąsiai vaikus išleisti į lauką ir galės ten praleisti labai daug laisvo laiką, mėgautis saule vasarą ir statyti sniego pilis žiemą, tačiau dažniausiai vaikams norisi kokios įdomesnės veiklos kieme, pabosta žaisti tuos pačius žaidimus tik spardyti kamuolį ar mėtyti skraidančią lėkštę, tuomet vaikai pradeda tėvų prašyti išvykų į miestą, į parkus ar kitas žaidimų aikšteles. Atrodo turint savo kiemą, jame gali nuveikti tiek daug ir tikrai nesinori dažnai važiuoti tam jog vaikai galėtų išsidūkti. Tad geriausias mūsų siūlomas sprendimas, kaip galite patobulinti savo kiemą ir suteikti vaikams ne tik daugiau veiklos bet ir džiaugsmo ir galimybės dūkti ir mėgautis laiku savo kieme.

žaidimų aikštelės vaikams

Tėvam dažnai kyla klausimų prieš išsirenkant savo mėgstamiausią medinės aikštelės variantą yra nuo kokio ir iki kokio amžiaus šios aikšelės yra tinkamos. Pagal gamintojo rekomendacijas medinės žaidimų aikštelės yra skirtos vaikams nuo 3 iki 7 metų. Tačiau labai rekomenduojame atkreipti dėmesį ir atsižvelgti į kiekvieną vaiką individualiai, galbūt jeigu turite šešemetį ir jį domina visai kiti dalykai, būtų naudingiau nupirkti futbolo vartus, o galbūt Jūsų septinmetis labai mėgsta suptis ir jam tai bus labai puikus laiko praleidimas savo kieme. Taip pat ir mažesni vaikučiai gali džiaugtis medinės žaidimų aikštelės vaikams pramogomis, tik turi būti su priežiūra. Ir suaugęs žmogus turi padėti užlipti laiptukas ar prižiūrėti jog nenuslystų ir nenukristų nuo supynės ar čiuožyklos. Taigi amžius yra tik rekomenduojamas, o Jūs galite atsižvelgti į savo vaikus ir spręsti aptys individualiai.

Mūsų patirtys rodo jog pats einamiausias vaikų amžius renkantis medines žaidimų aikšteles yra 3-5metai, vyresniems vaikams galima jas šiek tiek pakoreguoti ir pavyzdžiui vietoj paprastos supynes pakabinti gandro lizdą, didesni vaikai jį labai mėgsta, tad gali jame suptis įvairiausiomis pozomis, o ir jeigu turite šeimoje mažą vaiką, atsigulęs jis puikiai telpa ir gali taip pat su tėveliu priežiūra pasisupti. Taigi galite medinės žaidimų nameliai pritaikyti pagal kiekvieno Jūsų šeimoje esančio vaiko poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *